• Диадема за зашиване на лек воал или воалетка - бял сатен

Изчистена диадема облечена в снежно бял сатен.

Диадема за зашиване на лек воал или воалетка - бял сатен

  • Код на продукта: Диадема за зашиване на лек воал или воалетка
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 10.00лв


Тагове: диадема за воал, закрепване на воал, булчински воали, воал за булка, диадема без украса

Created by Rosie Concept Web Design 2017