• Комплект Воал и Жартиер модел Класик двоен размер М цвят слонова кост

Сватбен комплект- воал и жартиер модел Класик в цвят слонова кост

Воала е размер М ( до кръста) двоен поръбен със сатенена панделка поставен на пластмасово гребенче и жартиер сатен и органза. При поръчка моля уточнете размера на жартиера в см !

Комплект Воал и Жартиер модел Класик двоен размер М цвят слонова кост

  • Код на продукта: комплект сватбен воал и жартиер
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 80.00лв


Тагове: Воал, воал тюл, воал булка, булчински воал, луксозни булченски воали, сватбен воал, цветен воал, бяло, слонова кост

Created by Rosie Concept Web Design 2017